This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Go to footer

Strona Stowarzyszenia Black Hawk Wałcz

Piwo, fajki, pogaduchy.

Re: Nasza stona (beta)- testy

Postprzez konar19 » 13 Wrz 2011, 07:53

Hornet napisał(a):Obserwuje te wasze rozważania i jednego nie rozumiem, a mianowicie zamierzacie „wywarzać już otwarte drzwi” Do tej pory przez tyle lat nie było strony, jedna osoba zrobiła i zamiast jej pomóc z szatą graficzną. Bo widzę, że to wam przeszkadza najbardziej to nagle chcecie tworzyć całkiem nową stronę od podstaw. Po co zmieniać FUNKCIONALNOŚĆ już gotowego projektu powiem, że mi ona bardzo odpowiada, bo daje duże możliwości zmian bez tworzenia wszystkiego na nowo. Dopracujcie szatę graficzną i wszystko będzie OK. Chcecie inny BANER ok. zmieńcie itd., inaczej galerię, zmieńcie. Ale, po co zmieniać wszystko? Skoro już istniej? Tylko, dlatego że w końcu ktoś się za to wziął i nie zrobił dokładnie tak jak wam pasuje w Teamie jest ok. 20 osób, a co będzie jak wasza strona im nie będzie odpowiadała? Dlaczego np. na FORUM na BANERZE nie ma nas tylko jacyś obcy goście? Konar dopracuj banerek i na forum go ,bo na stronie baner to nasze zdj. w BORNYM z 2010roku! Dobry pomysł.
Panowie wypracujmy jakiś kompromis. Jestem za tym by Dister dalej odpowiadał za FORUM a Scorpio za STRONE. Pozostali niech projekty zmian przesyłają do tych osób i będzie wszystko OK.

OK Pomogę.
Dajcie mi na maila login i hasło do serwera
Image
Awatar użytkownika
konar19
Generał
Generał

Postprzez konar19 » 27 Wrz 2011, 10:51

W związku z brakiem zainteresowania, jak też mniemam nie potrzebnego wsparcia rezygnuję z pomocy.
W tym miesiącu zaczynamy katalog świąteczny w firmie, potem idę do szkółki policyjnej w Słupsku więc pół roku nie będę w branży.
Powodzenia ze stroną.
Image
Awatar użytkownika
konar19
Generał
Generał

Postprzez Etah » 07 Sty 2012, 10:24

Mogę pomóc w tworzeniu strony, samo forum wypadałoby zedytować na użytek Black Hawk'a i spolszczyć. Tworzyłem już nie jedną stronę i w razie czego służę pomocą.
Etah
Rekrut
Rekrut

Postprzez Etah » 20 Sty 2012, 19:40

HTML,PHP,CSS, trochę w Javascripcie.
Etah
Rekrut
Rekrut

Postprzez JASZCZUR » 01 Lut 2012, 19:23

Witam!
przeczytałem wasze rozważania na temat naszej strony. moje zdanie jest krótkie. mamy forum, które słuzy nam bardzo dobrze do kontaktu i biezących informacji.
Strona też jest i bardzo dobrze, że jest ktoś kto ma na tyle czasu żeby poświęcić go przd kompem. jak wygląda to moim zdaniem najmniejszy problem, najważniejsze że spelnia swoje wymagania. ma nas promowac, przedstawiać i ma być ogólną baza wiedzy na nasz temat. dolączam się do Iskry- przydałby się sklad BH na stronie( nie koniecznie ze zdjęciami, ale to akurat jest przydatne) moge się założyć że niektórzy jeszcze nie kojażą wszystkich w BH. ( np. Ja :lol: ) Po drugie strona w koncu rozwiąże kilka probloemów np fotki z imprez, itp.

podsumowując C H W A Ł A stwórcy, a wszelkie zmiany wyjdą w praniu, przecież zawsze mozna modernizować.

Aaaaaaaaaa i jeszcze jedno moim zdaniem to dostęp pełny do strony powinny mieć wybrane osoby : stwórca i ktoś do pomocy i nikt więcej bo zrobi się burdel a później to "...tylko ciemność widze"
Image
Awatar użytkownika
JASZCZUR
Kapral
Kapral

Re: Strona Stowarzyszenia Black Hawk Wałcz

Postprzez Etah » 22 Mar 2012, 16:05

Jakiś czas temu skończyłem stronę dla Black Hawk'a i w ogóle o tym zapomniałem, zrobiłem to na luźno opierając się jedynie na uwagach Klekota - www.blackhawkbeta.c0.pl

Oczywiście jeżeli strona się spodoba, udostępnię ją dla osoby która odpowiada za obecną, uwagi mile widziane.
Etah
Rekrut
Rekrut

Postprzez gruby13 » 25 Mar 2012, 19:16

Dobrze, że ktoś się zaczyna tym zajmować, ale jak dla mnie ta wersja jest z bardzo "mdła" :)

:geek:
"... znajdę wejście tam, gdzie inni nie widzą nawet wyjścia..."
Awatar użytkownika
gruby13
Generał
Generał

Postprzez luc.ass » 31 Mar 2012, 06:33

Mówicie o problemie ze zdjęciami i galerią, teraz macie airsoftphotos.net, bardzo ładna i przejrzysta rzecz warta uwagi.

Poza tym, na forum od 2 lat widnieje ikonka, galeria.

Edit. Założyłem konto na airsoftphotos.net
login: black-hawk
hasło: blackhawk
Ustalcie sobie, kto będzie się zajmował dodawaniem zdjęć i zmieńcie hasło.

Przesunąłem link do galerii, który jest od daaaaawna do góry, żeby każdy zobaczył, jak chcecie, może wrócić na swoje miejsce.

Pozdrawiam.
Image
Awatar użytkownika
luc.ass
Administrator
Administrator

Miejscowość: Wałcz

Poprzednia

Wróć do Strona główna

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość