This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Go to footer

Koszulki teamowe oraz nieśmiertelniki.

Piwo, fajki, pogaduchy.

Koszulki teamowe oraz nieśmiertelniki.

Postprzez kurczak » 06 Maj 2013, 18:13

To jak w temacie, co sądzicie o koszulkach teamowych. Co do niesmiertelników, to pamietam, ze ktoś coś kiedyś o nich pisał, jednak temat chyba ucichł.
Prosze jednak o kulturalne wypowiadanie sie, bez spin itd.
\Image
Awatar użytkownika
kurczak
Generał
Generał

Miejscowość: Wałcz

Re: Koszulki teamowe oraz nieśmiertelniki.

Postprzez STALKER » 06 Maj 2013, 18:45

Mamy naszywki własne a czy też koszulki z logiem lub napisem Teamowym moje zdanie na ten temat jest takie, że jeśli chcemy być rozpoznawali już z daleka po koszulkach okey dla mnie żaden problem , ale niech większość zadecyduje i może podadzą argumenty dlaczego Nie/Tak. ;)
Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi.
Awatar użytkownika
STALKER
Generał
Generał

Miejscowość: Wałcz/Chodzież

Postprzez JASZCZUR » 06 Maj 2013, 20:05

jeżeli miały by to być jednokolorowe z małym logiem to szkoda zabawy. moje zdanie to jak mamy być w tym rozpoznawalni to niech ktoś zrobi porządny projekt. to i9 kasy wówczas nikt myśle nie będzie żałował. kudłaty przywiózł niezłą koszulkę z afganu. jeźdźcy apokalipsy jak ktoś kojarzy. jak coś w tym stylu to JESTEM ZA!!!
Image
Awatar użytkownika
JASZCZUR
Kapral
Kapral

Postprzez CHORUS » 06 Maj 2013, 20:12

Z tego co pamiętam to zostało już coś wyprodukowane na koszulki... Niektórzy nawet już dostali, Birku coś miał czynić w tym kierunku i poszła na to kasa teamowa a konkretnie na papier do prasowanek. Myślę że najlepiej będzie jeżeli sam Birk wypowie się w temacie. Koszulkę każdy sam sobie kupi jaką chce, ładnie sobie naprasuje jak chce i gdzie chce.... Co do wisiorków... Gdzieś wzory były wystarczy znaleźć firmę na allegro która to wykona po wysłaniu jej konkretnych danych.
Image
"Nigdy nie przeszkadzaj wrogowi kiedy popełnia błąd"
Awatar użytkownika
CHORUS
Moderator
Moderator

Miejscowość: Black Hawk Wałcz

Postprzez kurczak » 06 Maj 2013, 21:31

JASZCZUR napisał(a):jeżeli miały by to być jednokolorowe z małym logiem to szkoda zabawy. moje zdanie to jak mamy być w tym rozpoznawalni to niech ktoś zrobi porządny projekt. to i9 kasy wówczas nikt myśle nie będzie żałował. kudłaty przywiózł niezłą koszulkę z afganu. jeźdźcy apokalipsy jak ktoś kojarzy. jak coś w tym stylu to JESTEM ZA!!!

nie przypadkiem firmy camoshop.pl?
Swoja droga to ja pewien projekt jakby obmyśliłem, a mianowicie:
- z przodu koszulki logo BH kolor pustynny na czarnym tle, najlepiej by sie komponował
- z tyłu: na górze koszulki np. kurczak a na dole "Black Hawk Walcz" (wszystko tak jakby zbudowane na okręgu, sądze, ze to estetycznej by wyglądało)
\Image
Awatar użytkownika
kurczak
Generał
Generał

Postprzez STALKER » 07 Maj 2013, 05:15

CHORUS lepiej byłoby jakby cały team miał jednakowe koszulki wtedy to wyglądałoby estetyczniej.
Kurczak podoba mi się pomysł co do koszulek i nieśmiertelników więc jestem już jak najbardziej na TAK. :D
Awatar użytkownika
STALKER
Generał
Generał

Postprzez BIRK » 07 Maj 2013, 09:20

Tak mamy projekty i naprasowanki na białe koszulki - na ciemnych wychodzi to gorzej - ale też jest to do ogarnięcia(sprawdzam różne papiery)! Naprasowanki na koszulki będą wykorzystane na nagrody w teamie (kilka osób dostało już próbki) - nie otrzymaliśmy jeszcze info na temat jak powyższe próbki się sprawdzają i czy takie naprasowanki mogą zastąpić kwestie koszulek teamowych.
Więc ja czekam na info od osób które dostały takie próbki, team przygotował już kurtkę kucharza z logiem z pomocą takiej właśnie naprasowanki i wygląda to dobrze, reszta się nie wypowiedziała na ten temat!
Przydały by się jeszcze dodatkowe projekty naprasowanek - z chęcią przyjmę i zrobię kilka na próbę!
"Jeszcze raz chciałbym ujrzeć Twoją twarz W moim sercu nie wygasła ani chwila z tamtych dni W mgnieniu barw wciąż widuję Cię za mgłą Ognia żar zamieniony w tani błysk."
Awatar użytkownika
BIRK
Generał
Generał

Miejscowość: Black Hawk Wałcz

Postprzez kurczak » 20 Maj 2013, 20:12

Widziałem to koszulke na żywo z przodu i prezentuje się bardzo ładnie. Taki wzór powinien byc najlepszy, chyba, że ktos ma zastrzezenia.
\Image
Awatar użytkownika
kurczak
Generał
Generał

Postprzez STALKER » 21 Maj 2013, 10:33

Co do koszulki Iskra to do ciebie zadzwonię i kasę jak coś dam w piątek/sobota jeśli nie masz nić przeciw ?
Awatar użytkownika
STALKER
Generał
Generał

Postprzez kurczak » 21 Maj 2013, 15:07

a nie lepiej zamówic tak, żeby było od razu z koszulką?
\Image
Awatar użytkownika
kurczak
Generał
Generał

Postprzez kurczak » 21 Maj 2013, 16:03

Dobra, ogarne koszulke i dołacze do zamawiajacych. Będe pamiętał :)
\Image
Awatar użytkownika
kurczak
Generał
Generał

Następna

Wróć do Strona główna

Wróć do Kantyna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość